Trendi

/
0 komentarzy
/
9/04/2018
                      


                               

                                 Rodzicielstwo to cudowne doświadczenie, ale też przede wszystkim ciężka praca zarówno ta fizyczna jak i praca nad sobą, nad opanowaniem, cierpliwością, sztuką negocjacji itd. I chociaż staram się chłonąć każdą chwilę, bo czas tak szybko ucieka to powrót Mili do przedszkola jest dla nas momentem odpoczynku, bo umówmy się, jeśli co 3minuty w ciągu 15stu godzin słyszy się "mamo, mamo, mamo..." można się nieco wyeksploatować:) 

                     Na szczęście Mila również cieszyła się na przedszkole. W ten magiczny, poniedziałkowy poranek my, wyrodni rodzicie dla wygłupów majgaliśmy wszystkimi możliwymi kończynami w takt pospiesznie skomponowanej na te okoliczność piosenki "5 godzin ciszy i spokoju sialalalala♪♫♪♫" na co ubrana i gotowa do wyjścia Mila z uśmiechem wypaliła

- Tak, ale później przyjdę i znów będe rozrabiać, żebyście nie mieli za dużo luziku!

I jak rzekła, tak zrobiła, ale to było potem, a wcześniej my wykorzystaliśmy czas tradycyjnie na zdjęcia:)                                Zapowiadają, że wraca zwierzęcy print. O ile w tradycyjnej panterce nie do końca potrafię się odnaleźć, to w pasiastej zebrze jak najbardziej. Wygrzebałam więc z czeluści szafy tę kieckę i przyodziawszy ją ostentacyjnie ogłosiłam światu znajomość nadchodzących, jesiennych trendów .

kurtka, sukienka SH

photo Daniel


Podobne posty:

Brak komentarzy: