Red Total Look

/
0 komentarzy
/
3/10/2018


                                            

                                      Jeśli podążacie za trendami, to zapewne wiecie, że Red Total look był mocno lansowany w sezonie jesień-zima 2017/2018 przez wielu projektantów. Trend zdecydowanie odważny, nieco agresywny jak sama czerwień, którą można łączyć na wiele sposobów, bawiąc się fakturą bądź jej różnymi odcieniam. Można ją nosić solo, bądź też w połączeniu z innymi kolorami, które albo ją podsycają albo tonują. Dobrym przykładem mocnego kontrastu jest połączenie czerwieni z kobaltem, przykładem delikatniejszej, kolorystycznej wersji jest czerwień w towarzytwie beży. 
                                   Czerwień również bardzo dobrze sprawdza się w dodatkach, które w ten sposób swoim kolorystycznym akcentem ożywiają stylizację. Przykład to ognista czerwień na ustach, najbardziej wymowna i efektowna, a przy tym seksowna i kobieca.
                                   W mojej odsłonie Red Total Look pierwotnie chciałam założyć swoje ulubione czerwone szpilki, jednak czułam się w takiej wersji nieco przebrana. A że trendy nie należy interpretować dosłownie, tylko czerpać z nich to, co odpowiada naszemu stylowi, dlatego swój zestaw przełamałam czarnymi akcentami. Wersja bardzo kobieca i rockandrollowa. I chociaż sosnowiecka ulica na mój widok nie odrazu ochoczo udźwignęła ten trend, to ja w takiej odsłonie zdecydowanie czułam się bardzo komfortowo.  
Skórzane spodnie Second Hand
Czerwony sweter F&F
Sweter w panetrkowy wzór F&F

photo Daniel


Podobne posty:

Brak komentarzy: