X,Y,Z

/
0 komentarzy
/
2/04/2017


                        Jestem dzieckiem pokolenia X, które nie do końca nadąża za pokoleniem C (connet) przez co samo ma problem z dostosowaniem. Jednak dzielnie się nie poddaje i nawet konto na insta udało mi się odzyskać. Oczywiście wiele ustawień się pozmieniało, żeby za łatwo nie było, ale to już najmniejszy problem. Generalnie po tej całej sytuacji zrażona jestem do social mediów. Nie obrażam się na nie całkowicie, ale podchodzę już do nich z dużym dystantem. Tak łatwo jest komuś odebrać tożsamość, prywatność itd. A jakieś prawa autorskie? Ostatnio zauważyłam na wielu profilach facebookowych i tych na instagramie zdjęcia hasztagowane słowami "inspiracja", "inspiro" itd. zdjęcia bez podania źródła, bez w zasadzie żadnej adnotacji, skąd, kto, co i dlaczego, czy tak w ogóle można? 


Słyszeliście nową płytę Kultu ? (w okładce znalazł się nawet Sosnowiec:) nie wiem, o co chodzi z hejtem na to miasto, bo tu naprawdę nie jest tak źle:) mocno w stylu Kazika i mocno o naszych czasach.

"Niewielu tylko jeszcze coś widzi, nikt się nie wstydzi" 

 Szczerze polecam, bo dobry krążekP.S Dajcie znać jakie są zdjęcia, tzn obrabiam je na lapku i tutaj wyglądają okej, ale na tablecie, czy telefonie są mega jaskrawe, jakbym dłubała przy nich za bardzo, a w zasadzie kontrast jest lekko podciągnięty. I teraz nie wiem, który monitor mnie przekłamuje:)


bomber/ Bershka
golf/H&M
koszula/SH
spodnie/KateMoss/ TopShop

photo Zielony Waż


Podobne posty:

Brak komentarzy: