Rock2weaR

/
0 komentarzy
/
7/01/2015


                     Czy kobiecie po 30-stce, matce, wypada nosić koszulkę z czachą? Czy wciąż istnieje kategoria wypada, nie wypada, dress code itd. czy to tylko nasze przywiązanie do tradycji, kanonów i całego zbioru wszystkich innych rzeczy, zamkniętych w jednym worze "co powiedzą dziadkowie, rodzice i cała reszta świata".
                        Pamiętam kiedy zaczęła się moja przygoda z muzyką. To była czwarta klasa podstawówki. Od kolegi z klasy dostałam na urodziny swoją pierwszą w życiu kasetę magnetofonową. To był Michael Jackson BAD. Wtedy odkryłam, że jest coś takiego jak kasety, wykonawcy, zespoły, gatunki, że muzyka to coś więcej niż fasolki i szkolna Oda do radości. Podczas gdy ja zaczynałam od Ace of Base, East - 17, N-sync u moich barci w pokoju leciały już Obituary, a na ścianie wisiał olbrzymi plakat z Edim Ironów. Rok później na kolonijnej dyskotece usłyszałam Gunsów, i Unforgiven  i poczułam, że to jest to. Już wtedy wiedziałam, że będę miała tatuaże, kolczyki, że będę chodzić w glanach, jeździć na koncerty, ubierać się na czarno. Tak jest do dzisiaj. Kocham muzykę rockową, kocham ten klimat i estetykę z całą jej otoczką. Fakt, że wyrosłam już z noszenia powyciąganych swetrów, dziurawych koszulek, potarganych rajstop itd, nie musi oznaczać, że zostały mi już tylko same bezpieczne bluzeczki i garsonki. 
                      Dlatego kiedy dostałam propozycję współpracy od Rock2weaR nie miałam wątpliwości. Świetne koszulki z autorskimi projektami w rockowym stylu, świetnej jakości, wykonane w 100% przez naszych polskich producentów, z polskich certyfikowanych materiałów. Nic dodać, nic ująć. Czułam się w tym stroju rockowo, ale bardzo elegancko i kobieco. I kiedy razem z moim Danielem, ubranym również na czarno, w dodatku cali obdziargani, spacerowaliśmy po wrocławskim rynku, a wszystkie mijane babcie zaglądały nam do wózka czy czasem tam jakiś troll nie siedzi, doszliśmy do wniosku, że wciąż żyjemy w bardzo zachowawczym kraju, w którym, żeby zachować swoją indywidualność trzeba być nieugiętym, trzeba być po prostu jak Tommy Lee Jones w Ściganym. My jesteśmy, A Ty?


koszulka Rock2weaR
spódnica Reserved
torba H&M

photo Zielony Wąż


Podobne posty:

Brak komentarzy: